Hakkımızda

2006 yılından günümüze Makine Sektöründe faaliyet gösteren SerasMac, müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi prensipleri doğrultusunda, gelişen bilim ve teknolojinin ışığında kendini sürekli yenilemiştir.

Günümüzde Hong Kong’ta hizmet veren SerasMac; modern tesis anlayışı, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren kalite kontrol yönetimi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Makine Sektöründe öncü firmalarından biri olmayı hedeflemiştir. Hali hazırda Hong Kong, Almanya ve Türkiye’de bulunan ofislerimizle faaliyet göstermektedir. İhracatının %60′ını yurtiçine satan firmamız %40′ını ihraç etmektedir.

Hizmetlerimiz üretim sonrası satış ve pazarlama, satış sonrası destek, teknik destek ve yurt içi lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

“Başarı ve sürekliligin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir.” prensibiyle çalışan SerasMac, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir.

 

Vizyonumuz

Sektörel anlamda dünyadaki gelişmelerle aynı hızda ilerleyebilmek, kurumsal hizmetler alanında müşterilerine yenilikçi ve yüksek kalitede hizmet sunabilmek amacıyla yeni iş alanları yaratmak ve sektöründeki deneyim ve bilgi birikimini, teknolojik gelişmelerle dinamik tutan, tercih edilen ve güvenilir bir firma olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma süreçlerinde ihtiyaç duydukları tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak,
Hizmet anlayışı içerisinde güvenilir, verimli ve yenilikçi bir firma olmak.